Competition Location Year
World Championship  Gothenburg  SWEDEN  1985 
Name Assoc. Current Assoc. Gender Singles Doubles XD Team Competition_ID
ABBATE-BULATOVA Fliura  URS  ITA  Female  Rd of 16  Rd of 32  Rd of 32  114 
ABGRALL Beatrice  FRA  FRA  Female  Qual  Qual  Qual  10  114 
ADEYEMO Fatai  NGR  NGR  Male  Qual  Qual  dnp  20  114 
AGVILINA Connie  MLT  MLT  Female  Qual  dnp  dnp  47  114 
AHN Jae Hyung  KOR  KOR  Male  Rd of 64  Rd of 16  Rd of 64  114 
AJAMIAN Alexy  LIB  LIB  Male  Qual  Qual  Qual  49  114 
AKANMU Iyabo  NGR  NGR  Female  Qual  Qual  Qual  35  114 
AKESSON Jonny  SWE  SWE  Male  Rd of 128  Rd of 32  Rd of 64    114 
ALEXANDRA Maria  POR  POR  Female  Qual  dnp  Qual  48  114 
AL-HABORY Khalid Mohd.  YAR  YAR  Male  Qual  Qual  dnp  46  114 
AL-HAMDAN Raid Nasser  KSA  KSA  Male  Qual  Qual  dnp  44  114 
AL-KHADI Sami  KSA  KSA  Male  Qual  dnp  dnp  44  114 
AL-KHATIB Mashour  KSA  KSA  Male  Qual  Qual  dnp  44  114 
AL-OMEIRI Bandar  KSA  KSA  Male  Qual  Qual  dnp  44  114 
AMPLATZ Erich  AUT  AUT  Male  Rd of 64  Qual  Rd of 64  21  114 
ANASTASI Alexander  MLT  MLT  Male  Qual  Qual  dnp  60  114 
ANAXAGOROU Marios  CYP  CYP  Male  Qual  Qual  dnp  54  114 
ANDERSSON Mats  SWE  SWE  Male  dnp  dnp  Qual    114 
ANDREW John  PNG  PNG  Male  Qual  Qual  dnp  65  114 
ANDREW Skylet  ENG  ENG  Male  Qual  Rd of 64  dnp  10  114 
ANTONJAN Narine  URS  ARM  Female  Rd of 32  QF  Rd of 32  114 
APPELGREN Mikael  SWE  SWE  Male  Rd of 16  Winner  dnp  114 
ASHOUR Mootaz  EGY  EGY  Male  Qual  Rd of 64  dnp  43  114 
BADESCU Otilia  ROU  ROU  Female  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 64  11  114 
BANKOLE Yome  NGR  NGR  Male  Rd of 64  Rd of 64  Qual  20  114 
BAR Gottfried  AUT  AUT  Male  Qual  Rd of 64  dnp  21  114 
BARUA ARUN Jyoti  IND  IND  Male  Qual  dnp  dnp  12  114 
BARUA Mona Lisa  IND  IND  Female  Rd of 64  Scratched  Qual  19  114 
BATINIC Branka  YUG  YUG  Female  Rd of 32  Rd of 32  Rd of 16  15  114 
BATORFI Csilla  HUN  HUN  Female  Rd of 32  Rd of 32  Rd of 16  114 
BECCA Sharon  JAM  JAM  Female  Qual  Qual  dnp  52  114 
BELLINGER Jackie  ENG  ENG  Female  Qual  Rd of 64  Rd of 16  114 
BENGTSSON Stellan 2  SWE  SWE  Male  Rd of 64  Rd of 32  Rd of 64    114 
BENGTSSON Ulf  SWE  SWE  Male  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 64  114 
BERNER Jonas  SWE  SWE  Male  Rd of 128  Rd of 32  Qual    114 
BILLAL Joumda  LIB  LIB  Male  Qual  dnp  dnp  49  114 
BIROCHEAU Patrick  FRA  FRA  Male  Scratched  Scratched  Scratched  114 
BISI Giovanni  ITA  ITA  Male  Rd of 128  Rd of 16  Qual  16  114 
BISIACH Nadia  AUS  AUS  Female  Rd of 128  Scratched  Rd of 64  23  114 
BJARNADOTTIR Sigrun  ISL  ISL  Female  Qual  Qual  Qual  53  114 
BJORK Camilla  SWE  SWE  Female  Qual  Rd of 16  Qual    114 
BOGAERTS Karine  BEL  BEL  Female  Rd of 64  Rd of 16  Rd of 16  16  114 
BOGEN Yosef  ISR  ISR  Male  Rd of 128  Qual  Qual  22  114 
BOGGAN Eric  USA  USA  Male  Rd of 64  Rd of 32  Qual  14  114 
BOHM Georg-Zsolt  FRG  GER  Male  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 32  17  114 
BORG CARDONA Peter  MLT  MLT  Male  Scratched  Scratched  dnp  60  114 
BORGSTROM Gunnel  SWE  SWE  Female  Rd of 128  Rd of 32  Qual    114 
BOURBONNAIS Alain  CAN  CAN  Male  Qual  Qual  dnp  35  114 
BOUSCHET Claude  LUX  LUX  Male  Qual  Qual  dnp  45  114 
BRACHA Gil  ISR  ISR  Male  Qual  Qual  dnp  22  114 
BRICENO Alexis  VEN  VEN  Male  Qual  Qual  Qual  62  114 
BRICENO Jaime  ECU  ECU  Male  Qual  Qual  Qual  47  114 
BRICENO Jose  VEN  VEN  Male  Qual  Qual  Qual  62  114 
BRODA Vladislav  TCH  TCH  Male  Rd of 64  Rd of 32  Rd of 16  114 
BROE John  SCO  SCO  Male  Qual  Rd of 32  Rd of 64  33  114 
BRONS Rimane  CUR  CUR  Male  Qual  Scratched  dnp    114 
BROWN Dorothy Muriel  ZIM  ZIM  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  55  114 
BRZEZINSKA-JANIK Ewa  POL  POL  Female  Qual  Rd of 64  Qual  21  114 
BUDDAHASIRI W.A.  SRI  SRI  Male  Qual  dnp  dnp    114 
BURROWS Derrick  BER  BER  Male  Qual  Qual  dnp  66  114 
BUSIN Thomas  SUI  SUI  Male  Rd of 64  Qual  Qual  30  114 
BUSNARDO Alessandra  ITA  ITA  Female  Rd of 128  Qual  Qual  33  114 
CABRERA AMENDARIS Maria Patricia  ECU  ECU  Female  Qual  Qual  Qual  50  114 
CAI Zhenhua  CHN  CHN  Male  dnp  SF  Winner    114 
CAO Yanhua  CHN  CHN  Female  Winner  Runn-up  Winner    114 
CARDOSO Odete  POR  POR  Female  Qual  Rd of 32  Qual  48  114 
CARLSSON Hoegni  FAR  FAR  Male  Qual  Qual  dnp  64  114 
CARLSSON Ulf  SWE  SWE  Male  Rd of 32  Winner  Rd of 64  114 
CARMI Iris  ISR  ISR  Female  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 32  37  114 
CASARES SANCHEZ Roberto  ESP  ESP  Male  Qual  Qual  Qual  40  114 
CASSAR TORREGIANI Christine  MLT  MLT  Female  Qual  dnp  dnp  47  114 
CAYMEL MARIN ISMAIL Hesham  ESP  ESP  Male  Rd of 128  Rd of 64  Qual  40  114 
CERGOL Marina  ITA  ITA  Female  Qual  Rd of 32  Rd of 64  33  114 
CHAN Kong Wah  HKG  HKG  Male  Rd of 64  Rd of 32  Rd of 64  11  114 
CHANG Hsiu-Yu  TPE  TPE  Female  Rd of 64  Rd of 32  QF  17  114 
CHEEVERS Elizabeth  IRL  IRL  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  38  114 
CHEN Longcan  CHN  CHN  Male  Runn-up  QF  QF  114 
CHEN Xinhua   CHN  ENG  Male  Rd of 16  dnp  SF  114 
CHEN Yueh-Jen  TPE  TPE  Female  dnp  dnp  Qual    114 
CHICO Moises  PUR  PUR  Male  Qual  Scratched  Scratched  55  114 
CHIH Chin-Long  TPE  TPE  Male  Rd of 32  Qual  dnp  18  114 
CHIH Chin-Shui  TPE  TPE  Male  Qual  dnp  Qual  18  114 
CHIKHANI Claude  LIB  LIB  Female  Qual  dnp  Qual  54  114 
CHING Jorge  CRC  CRC  Male  Qual  Qual  dnp  58  114 
CHIU Man Kuen  HKG  HKG  Male  Rd of 128  Rd of 32  dnp  11  114 
CHO Jong Hui  PRK  PRK  Female  Rd of 32  QF  Rd of 64  114 
CHO Yong Ho  PRK  PRK  Male  Rd of 32  Rd of 16  Rd of 32  114 
CHOTANI Jawed  PAK  PAK  Male  Qual  Qual  dnp  29  114 
CHOY Cindy  CAN  CAN  Female  Qual  Qual  Qual  18  114 
CHU Chung-Yong  TPE  TPE  Male  Qual  Qual  dnp  18?  114 
CHU Jong Chol  PRK  PRK  Male  Rd of 64  Qual  Rd of 32  114 
CHUANG Shu-Hwa  TPE  TPE  Female  Rd of 64  Rd of 16  Qual  17  114 
CIMEN Oktay  TUR  TUR  Male  Qual  Qual  dnp  36  114 
CINI Martin  MLT  MLT  Male  Qual  Qual  dnp  60  114 
CONN David  PNG  PNG  Male  Qual  dnp  dnp  65  114 
COOKE Alan  ENG  ENG  Male  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 64  10  114 
COSTANTINI Massimo  ITA  ITA  Male  Rd of 32  Rd of 16  Rd of 64  16  114 
DA CUNHA Acassio Rito  BRA  BRA  Male  Qual  Qual  Qual  26  114 
DAI Lili  CHN  CHN  Female  SF  Winner  Rd of 32  114 
DARROCH Malcolm  NZL  NZL  Male  Qual  Qual  dnp  38  114 
DAVIAUD Nadine  FRA  FRA  Female  Rd of 64  Rd of 16  Rd of 32  10  114 
DAVIDKOVA Daniela  TCH  TCH  Female  Rd of 32  Rd of 32  Qual  114 
DAVY Linda  JEY  JEY  Female  Qual  Rd of 64  Qual  49  114 
DE PROPHETIS Remo  BEL  BEL  Male  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 16  24  114 
DELTOUR Nadine  LUX  LUX  Female  Qual  Qual  Qual  26  114 
DESIS Alexandros  GRE  GRE  Male  Qual  Qual  Qual  42  114 
DIAS Nuno  POR  POR  Male  Qual  dnp  dnp  48  114 
DIAS Shyamalei  SRI  SRI  Female  Qual  dnp  dnp  46  114 
DOGAN Selda  TUR  TUR  Female  Rd of 128  Rd of 16  Qual  40  114 
DOMONKOS Mariann  CAN  CAN  Female  Rd of 128  Rd of 16  Qual  18  114 
DOUGLAS Desmond  ENG  ENG  Male  Rd of 64  Rd of 16  Rd of 64  10  114 
DOUMENI Liana  GRE  GRE  Female  Qual  dnp  Scratched  39  114 
DRYSZEL Stefan  POL  POL  Male  Rd of 64  Qual  Qual  114 
DVORAK Vladimir  URS  UKR  Male  Rd of 64  Rd of 64  Qual  19  114 
EATON James Michael  ZIM  ZIM  Male  Qual  Qual  Qual  63  114 
ECHANOVE Miguel  ESP  ESP  Male  Qual  Qual  dnp  40  114 
EL-BIZRI MARWAN Abdel Ghani  LIB  LIB  Male  Qual  Scratched  Qual  49  114 
EL-HAFREZAMER Abed  PSE  PSE  Male  Qual  Qual  dnp  61  114 
ELLIS Eugene  JEY  JEY  Male  Qual  Qual  Qual  57  114 
ELLYANA Effenoi  INA  INA  Female  Qual  Rd of 64  Qual  24  114 
EL-MAHJUB Taher Mohamed  LBA  LBA  Male  Qual  Qual  dnp  52  114 
EL-SAGHER Mustafa  LBA  LBA  Male  Qual  Qual  dnp  52  114 
EL-SAKET Sherif  EGY  EGY  Male  Qual  dnp  dnp  43  114 
EMILSSON Kristinn  ISL  ISL  Male  Qual  Qual  Qual  56  114 
ERBIL Tayfun  TUR  TUR  Male  Qual  Qual  Qual  36  114 
EUCILE Jerry  PUR  PUR  Female  Qual  Scratched  Scratched  43  114 
FAKHRI Mohammed  PSE  PSE  Male  dnp  dnp  dnp  61  114 
FAN Changmao  CHN  CHN  Male  Rd of 16  SF  SF    114 
FAROUT Francois  FRA  FRA  Male  Qual  Scratched  Qual  114 
FATHI Manhal  PSE  PSE  Male  Qual  Qual  dnp  61  114 
FAZEKAS Gyorgyi  HUN  HUN  Female  Rd of 32  QF  Qual  114 
FEBRES Ofelia  VEN  VEN  Female  Qual  Rd of 64  Qual  51  114 
FERNANDES Anabela  POR  POR  Female  Qual  Rd of 32  Qual  48  114 
FERNANDES Diamantino  POR  POR  Male  Rd of 128  Qual  dnp  48  114 
FISCH-KRIER Berthy  LUX  LUX  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  26  114 
FRACZYK Stanislaw  AUT  AUT  Male  Rd of 128  Rd of 64  Qual  21  114 
FRANCA NASCIMENTO FILHO Aristides  BRA  BRA  Male  Qual  Qual  dnp  26  114 
FREDERICK Rawle  BER  BER  Male  Qual  Qual  dnp  66  114 
FREY Monika  SUI  SUI  Female  Qual  Rd of 64  Qual  29  114 
FROST Lesley Norma  ZIM  ZIM  Female  Qual  Rd of 64  Qual  55  114 
FRUJIKO Jesus  COL  COL  Male  Scratched  Scratched  dnp  59  114 
GALLICHAN Bruce  JEY  JEY  Male  Qual  Qual  Qual  57  114 
GAMBRA SAID Jorge  CHI  CHI  Male  Qual  Rd of 64  dnp  37  114 
GARCIA Claudia  COL  COL  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  45  114 
GARCIA Yubeli  COL  COL  Female  Qual  Rd of 64  Qual  45  114 
GEE Lisa  USA  USA  Female  Qual  Qual  Rd of 64  28  114 
GENG Lijuan  CHN  CAN  Female  Runn-up  Winner  Rd of 16  114 
GENOVESE Mario  MLT  MLT  Male  Qual  Scratched  dnp  60  114 
GERALI GOMEZ Sergio  URU  URU  Male  Qual  Scratched  dnp    114 
GHORPADE Sujay  IND  IND  Male  Rd of 128  Qual  Qual  12  114 
GLENROY Bain  TRI  TRI  Male  Qual  Qual  dnp  53  114 
GODES HOSPITAL Ana Maria  ESP  ESP  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  42  114 
GOH Shwu Fong  MAS  MAS  Female  Rd of 128  Rd of 32  Qual  30  114 
GOH Yong Koom Charlie  SIN  SIN  Male  Qual  Rd of 64  dnp  41  114 
GORDON Alison  ENG  ENG  Female  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 64  114 
GORDON Delah  TRI  TRI  Male  Scratched  Scratched  dnp  53  114 
GOTOH Hideo  JPN  JPN  Male  dnp  dnp  dnp  114 
GRACEK Elsbieta  POL  POL  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  21  114 
GRECH Johanna  MLT  MLT  Female  Qual  dnp  dnp  47  114 
GREFBERG Sonja  FIN  FIN  Female  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 64  22  114 
GREISINGER Anette  FRG  FRG  Female  Rd of 64  Rd of 64  Qual  14  114 
GRIFFITHS Alan  WAL  WAL  Male  Rd of 128  Qual  dnp  31  114 
GRIFFITHS Barry John  NZL  NZL  Male  Qual  Rd of 32  Qual  38  114 
GRINI Frode  NOR  NOR  Male  Qual  Rd of 64  Qual  27  114 
GRMAN Milan  TCH  SVK  Male  Rd of 128  Qual  Qual  114 
GRUBBA Andrzej  POL  POL  Male  Rd of 128  Rd of 16  Rd of 32  114 
GUAN Jianhua  CHN  CHN  Female  dnp  SF  dnp    114 
GUDJONSSON Tomas  ISL  ISL  Male  Qual  Qual  dnp  56  114 
GUERGUELTCHEVA Daniela  BUL  BUL  Female  Rd of 64  Rd of 32  Qual  32  114 
GUILLEN Eduardo  PUR  PUR  Male  Scratched  Scratched  dnp  55  114 
GUNASEKERA Namal  SRI  SRI  Female  Qual  dnp  dnp  46  114 
GUSTAVSEN Geirr  NOR  NOR  Male  Rd of 128  Qual  dnp  27  114 
GUSTAVSEN Morten  NOR  NOR  Male  Rd of 128  Qual  dnp  27  114 
GUZMAN Maira  VEN  VEN  Female  Qual  Rd of 64  Qual  51  114 
HABERL Gary  AUS  AUS  Male  Rd of 128  Rd of 32  Scratched  28  114 
HAGEN Kristin  NOR  NOR  Female  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 32  34  114 
HAMMER Dagbjartur  FAR  FAR  Male  Scratched  Scratched  dnp  64  114 
HAMON David  JEY  JEY  Male  Qual  dnp  dnp  57  114 
HAN Hye Song  PRK  PRK  Female  Rd of 32  QF  dnp  114 
HANNAH David  SCO  SCO  Male  Rd of 64  Rd of 32  dnp  33  114 
HANSEN Johnny  DEN  DEN  Male  Qual  Rd of 32  Qual  15  114 
HANSEN-ELIASSON Pia  SWE  DEN  Female  Rd of 64  Rd of 32  Rd of 64  12  114 
HARCZI Zsolt  HUN  HUN  Male  Rd of 128  Qual  Qual  13  114 
HARKAMP Jan  DEN  DEN  Male  Rd of 128  Scratched  dnp  15  114 
HARTMANN Andre  LUX  LUX  Male  Scratched  dnp  dnp  45  114 
HASSAN Bek Khaled  LBA  LBA  Male  Qual  Qual  dnp  52  114 
HAUTH Dorte  DEN  DEN  Female  Qual  Qual  Qual  25  114 
HAUTH Lars  DEN  DEN  Male  Qual  Rd of 32  Scratched  15  114 
HAZAN Miriam  ISR  ISR  Female  Qual  Qual  Scratched  37  114 
HE Zhiwen  CHN  ESP  Male  Rd of 16  SF  dnp    114 
HELMY Ashraf  EGY  EGY  Male  Qual  Qual  dnp  43  114 
HERRA Rogelio  CRC  CRC  Male  Qual  dnp  dnp  58  114 
HIGUET Nathalie  BEL  BEL  Female  Rd of 128  Rd of 16  Qual  16  114 
HIRZEL Brigitte  SUI  SUI  Female  Rd of 64  Rd of 64  Qual  29  114 
HOFF Haakon  NOR  NOR  Male  Qual  Qual  Rd of 32  27  114 
HONG Chol  PRK  PRK  Male  Rd of 128  Rd of 16  Rd of 64  114 
HONG Sun Il  PRK  PRK  Male  dnp  Qual  dnp  5?  114 
HOOMAN-KLOPPENBURG Mirjam  NED  NED  Female  Rd of 64  Qual  Rd of 32  114 
HOSHINO Mika  JPN  JPN  Female  Rd of 32  Rd of 32  Rd of 16  114 
HRACHOVA Marie  TCH  TCH  Female  Rd of 32  Rd of 16  Runn-up  114 
HSU Gloria  CAN  CAN  Female  Rd of 128  Rd of 16  Qual  18  114 
HSU Lun-Chang  TPE  TPE  Male  dnp  Qual  Qual  18?  114 
HUANG Huei-Chieh  TPE  TPE  Male  Rd of 64  Rd of 16  Qual  18  114 
HUANG Mei-Jen  TPE  TPE  Female  Rd of 128  Rd of 16  dnp  17  114 
HUGING Engelbert  FRG  FRG  Male  Qual  Rd of 16  dnp  17  114 
HUI So Hung  HKG  HKG  Female  Rd of 32  Rd of 32  Rd of 64  13  114 
HYLTON Stephen  JAM  JAM  Male  Qual  Qual  dnp  50  114 
IKONEN Jukka  FIN  FIN  Male  Rd of 128  Rd of 64  Qual  23  114 
INOKUCHI TETUO Ricardo  BRA  BRA  Male  Rd of 128  Rd of 64  dnp  26  114 
IRVING Ian  AUS  AUS  Male  Qual  dnp  Qual  28  114 
ISHIDA Kiyomi  JPN  JPN  Female  Rd of 128  Rd of 32  Rd of 32  114 
JACKSON Peter Stuart  NZL  NZL  Male  Rd of 64  Rd of 32  Qual  38  114 
JACOBSEN Vilmund  FAR  FAR  Male  Qual  dnp  dnp  64  114 
JAKUBOWICZ Andrzej  POL  POL  Male  Rd of 128  Qual  dnp  114 
JAVOR Robert  AUS  AUS  Male  Qual  Rd of 32  Rd of 64  28  114 
JAVOROVSKAJA Inga  URS  BLR  Female  dnp  dnp  dnp  114 
JAVUREK Jiri  TCH  TCH  Male  Rd of 128  Rd of 32  Qual  114 
JIANG Jialiang  CHN  CHN  Male  Winner  SF  Rd of 32  114 
JIAO Zhimin  CHN  CHN  Female  QF  SF  SF    114 
JOHANSEN Tom  NOR  NOR  Male  Rd of 128  Rd of 64  Qual  27  114 
JOHANSSON Anneli  SWE  SWE  Female  Qual  Rd of 32  Qual    114 
JOHNSTON Lynn  SCO  SCO  Female  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 64  44  114 
JOKINEN Jarmo  FIN  FIN  Male  Rd of 64  Rd of 64  Qual  23  114 
JONES Garfield  JAM  JAM  Male  Qual  Qual  Qual  50  114 
KALINIC Zoran  YUG  YUG  Male  Rd of 64  Rd of 32  dnp  114 
KANO Claudio Mitsuhiro  BRA  BRA  Male  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 64  26  114 
KASALOVA Renata  TCH  TCH  Female  Rd of 64  Rd of 32  Qual  114 
KAWAMURA Kohichi  JPN  JPN  Male  Rd of 128  Rd of 32  Rd of 64    114 
KEAST-TYLER Lesley  WAL  WAL  Female  Qual  Rd of 64  Rd of 64  41  114 
KEEN Gerdie  NED  NED  Female  Rd of 128  Qual  Scratched  114 
KELLER-RICE Kadia  NZL  NZL  Female  Rd of 64  Rd of 64  Qual  27  114 
KELLY Mervyn  IRL  IRL  Male  Qual  Qual  dnp  51  114 
KHAN Arif  PAK  PAK  Male  Rd of 128  Rd of 64  dnp  29  114 
KIM Jong Hui  PRK  PRK  Female  dnp  dnp  Rd of 32    114 
KIM Ki Taek  KOR  KOR  Male  QF  QF  Rd of 64  114 
KIM May Wong Patricia  SIN  SIN  Female  Rd of 64  Rd of 64  Qual  31  114 
KIM Song Hui  PRK  PRK  Male  Rd of 32  dnp  dnp  5?  114 
KIM Wan  KOR  KOR  Male  Rd of 32  QF  Rd of 64  114 
KIM Young Mi  KOR  KOR  Female  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 64    114 
KITSUKAWA Miki  JPN  JPN  Female  dnp  Rd of 32  Rd of 64  114 
KLAMPAR Tibor  HUN  HUN  Male  Rd of 64  QF  dnp  13  114 
KOH Li Ping  SIN  SIN  Female  Qual  dnp  Qual  31  114 
KOHNO Nobuko  JPN  JPN  Female  Qual  dnp  dnp    114 
KOK Chong Fatt  MAS  MAS  Male  Qual  Rd of 64  Qual  39  114 
KOMULAINEN Anni  FIN  FIN  Female  Qual  Rd of 64  Qual  22  114 
KONRADSSON Stefan  ISL  ISL  Male  Qual  Qual  dnp  56  114 
KOVAC Stefan  YUG  SVN  Male  Qual  Rd of 64  Rd of 64  114 
KOYAMA Chire HE Zhili  CHN  JPN  Female  Rd of 64  dnp  QF  114 
KRAUSKOPF Andrea  AUT  AUT  Female  Qual  Qual  Qual  20  114 
KRISTON Zsolt  HUN  HUN  Male  Rd of 64  QF  Rd of 16  13  114 
KUCHARSKI Leszek  POL  POL  Male  Rd of 64  Rd of 64  Qual  114 
LAETH Annika  SWE  SWE  Female  Rd of 128  Rd of 16  Scratched    114 
LAMBOT Marc  BEL  BEL  Male  Qual  Qual  Qual  24  114 
LEE Jung Hak  KOR  KOR  Male  Qual  Rd of 16  Rd of 64  114 
LEE Soo Ja  KOR  KOR  Female  Rd of 64  dnp  Rd of 64  114 
LEE Sun  KOR  KOR  Female  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 32  114 
LEE Yen Hua  BRA  BRA  Female  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 64  36  114 
LEE Yew Chye  SIN  SIN  Male  Qual  Qual  Qual  41  114 
LEGDALI Adel Hadi  MAR  MAR  Male  Qual  Qual  dnp    114 
LEITGEB Alexandra  AUT  AUT  Female  Qual  Qual  Qual  20  114 
LEONARD Anne  IRL  IRL  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  38  114 
LEONG Mee Wan  MAS  MAS  Female  Qual  Qual  Qual  30  114 
LEROY Didier  BEL  BEL  Male  Rd of 128  Qual  dnp  24  114 
LI Bun Hui  PRK  PRK  Female  Rd of 32  QF  Rd of 32  114 
LI Gun Sang  PRK  PRK  Male  Rd of 64  dnp  Qual  114 
LIECK Wilfried  FRG  FRG  Male  Rd of 128  Rd of 32  dnp  17  114 
LIM Chin Leong  MAS  MAS  Male  Qual  Rd of 64  Qual  39  114 
LIN Li-Zu  TPE  TPE  Female  Qual  Rd of 32  Qual  17  114 
LINDBLAD Marie  SWE  SWE  Female  Rd of 32  Rd of 64  Rd of 32  12  114 
LINDH Erik  SWE  SWE  Male  Rd of 16  Rd of 64  Rd of 32  114 
LO Chuen Tsung  HKG  HKG  Male  SF  Qual  Qual  11  114 
LO Eddie  CAN  CAN  Male  Qual  Qual  Qual  35  114 
LOIZIDES Lefteris  CYP  CYP  Male  Qual  Qual  dnp  54  114 
LOMAS-BELLINGER Lisa  ENG  ENG  Female  Rd of 64  Qual  Rd of 64  114 
LOUKA Maria  GRE  GRE  Female  Rd of 128  Scratched  Qual  39  114 
LOY Soo Chew  SIN  SIN  Male  Qual  Qual  Qual  41  114 
LUID Eydun  FAR  FAR  Male  Qual  Scratched  dnp  64  114 
LUKOV Mariano  BUL  BUL  Male  Rd of 16  Rd of 32  Qual  34  114 
LUNESCU-ALBOIU Maria  ROU  ROU  Female  Rd of 16  Rd of 64  Qual  11  114 
LUPULESKU Ilija  YUG  USA  Male  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 16  114 
MAAS Yves  LUX  LUX  Male  Rd of 128  Rd of 64  Qual  45  114 
MAEHARA Masahiro  JPN  JPN  Male  Rd of 128  Rd of 64  dnp    114 
MAIER Elisabeth  AUT  AUT  Female  Rd of 64  Rd of 32  Rd of 64  20  114 
MAJEKODUNMI Olawunmi  NGR  NGR  Female  Qual  Rd of 64  Rd of 64  35  114 
MARCHALLECK David  JAM  JAM  Male  Scratched  Scratched  Scratched  50  114 
MASTERS Brian  USA  USA  Male  Qual  Qual  Qual  14  114 
MAZUNOV Andrei  URS  RUS  Male  Rd of 32  Rd of 64  Rd of 32  19  114 
Mc ILROY David  SCO  SCO  Male  Qual  Qual  Qual  33  114 
MEHTA Kamlesh  IND  IND  Male  Rd of 128  Rd of 32  Rd of 64  12  114 
MENEELY Hilton  IRL  IRL  Male  Qual  dnp  Qual  51  114 
MERINGGI Tonny Z.  INA  INA  Male  Qual  Qual  Qual  32  114 
MESAROS Bela  YUG  YUG  Male  Rd of 128  Scratched  Qual  114 
MILANI SALAS Rudolfo  URU  URU  Male  Qual  Scratched  dnp    114 
MILLER Thierry  SUI  SUI  Male  Rd of 128  Rd of 64  dnp  30  114 
MIYAZAKI Yoshihito  JPN  JPN  Male  QF  QF  Rd of 16  114 
MNICH Norbert  POL  POL  Male  Qual  Qual  Qual  114 
MOHAMMAD Saleh  PSE  PSE  Male  Qual  Qual  dnp  61  114 
MOK Ka Sha  HKG  HKG  Female  Rd of 16  dnp  Qual  13  114 
MONJOGOLIAN Rafy  LIB  LIB  Male  Qual  Qual  Qual  49  114 
MONTEUX Muriel  FRA  FRA  Female  Qual  Qual  Scratched  10  114 
MORALES MARENGO Augusto Guillermo  CHI  CHI  Male  Qual  Qual  dnp  37  114 
MORRIS Jan  NZL  NZL  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  27  114 
MOUDOUSY Abdelmalek  MAR  MAR  Male  Qual  Qual  dnp    114 
MOURA Pedro Miguel  POR  POR  Male  Qual  Qual  Qual  48  114 
MUSA Atanda  NGR  NGR  Male  Rd of 32  Rd of 16  Rd of 64  20  114 
NA Jin  USA  USA  Female  Rd of 64  Rd of 32  Qual  28  114 
NABEEL Mohussen Alad  YAR  YAR  Male  Qual  Qual  dnp  46  114 
NAGY Krisztina  HUN  HUN  Female  Rd of 64  QF  Rd of 64  114 
NAKHUDA Arif  PAK  PAK  Male  Rd of 128  Qual  dnp  29  114 
NANNONI Lorenzo  ITA  ITA  Male  Qual  Qual  dnp  16  114 
NEIKOVA Emilia  BUL  BUL  Female  dnp  dnp  dnp  32  114 
NEMES Olga  FRG  ROU  Female  Rd of 16  Rd of 64  Rd of 64    114 
NG JOE Gideon  CAN  CAN  Male  Rd of 128  Rd of 64  Qual  35  114 
NGUYEN Bao  CAN  CAN  Male  Qual  Qual  Qual  35  114 
NI Xialian  CHN  LUX  Female  QF  Runn-up  QF    114 
NICLASEN Peter  FAR  FAR  Male  Qual  Qual  dnp  64  114 
NO Myung Hee  AUS  AUS  Female  Scratched  Scratched  Scratched  23  114 
NOLTEN Katja  FRG  FRG  Female  dnp  dnp  dnp  14  114 
NOOR Eric  NED  NED  Male  Qual  Qual  dnp  25  114 
NOSSAIR Ahmed  EGY  EGY  Male  Qual  Qual  dnp  43  114 
NUNEZ PINET Marcos  CHI  CHI  Male  Qual  Rd of 64  dnp  37  114 
OGUNRINDE Thomas  NGR  NGR  Male  Qual  Rd of 64  Qual  20  114 
OJSTERSEK Vesna  YUG  YUG  Female  Rd of 128  Qual  Rd of 64  15  114 
OLAH Zsuzsa  HUN  HUN  Female  Rd of 32  Rd of 32  Rd of 64  114 
OLSCHEWSKI Anke  FRG  FRG  Female  Rd of 64  Qual  Rd of 64  14  114 
O'NEILL Sean  USA  USA  Male  Rd of 128  Qual  Rd of 64  14  114 
ONO Seiji  JPN  JPN  Male  Rd of 128  Rd of 32  dnp  114 
ORLOWSKI Milan  TCH  TCH  Male  Rd of 32  Runn-up  dnp  114 
OWOLABI ADUKE Kubrat  NGR  ENG  Female  Qual  Rd of 64  Qual  35  114 
OZCELIK Ismail Hakki  TUR  TUR  Male  Qual  Qual  Qual  36  114 
PALES PON Jose Maria  ESP  ESP  Male  Qual  Rd of 64  Qual  40  114 
PALMI Dietmar  AUT  AUT  Male  Rd of 128  Rd of 16  Qual  21  114 
PANG Chun Dok  PRK  PRK  Female  QF  QF  Qual  114 
PANSKY Jindrich  TCH  TCH  Male  Rd of 32  Runn-up  Runn-up  114 
PARIETTI Bruno  FRA  FRA  Male  Rd of 128  Rd of 64  Qual  114 
PARIKH-SHAH Vyoma  IND  IND  Female  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 64  19  114 
PARK Ji Hyun  KOR  KOR  Male  Rd of 16  dnp  Rd of 32  114 
PAZ Rodrigo  COL  COL  Male  Qual  Qual  Qual  59  114 
PEDERSEN Claus  DEN  DEN  Male  Rd of 128  Scratched  Scratched  15  114 
PEDERSEN-POULSEN Susanne  DEN  DEN  Female  Rd of 128  Rd of 64  Scratched  25  114 
PELIKANOVA Alice  TCH  TCH  Female  Rd of 16  Rd of 16  Rd of 16  114 
PEONG Tah Seng  MAS  MAS  Male  Qual  Qual  Qual  39  114 
PERKUCIN Gordana  YUG  YUG  Female  Rd of 128  Rd of 32  Rd of 16  15  114 
PERO Silvio  ITA  ITA  Male  Qual  Qual  Qual  16  114 
PERSSON Jorgen  SWE  SWE  Male  Rd of 64  Rd of 32  Rd of 64    114 
PHANG Bee Shoo  SIN  SIN  Female  Rd of 64  Rd of 64  dnp  31  114 
PINTEA Horatio  CAN  CAN  Male  Rd of 64  Rd of 64  Qual  35  114 
PITSILLIDES Andreas  CYP  CYP  Male  Qual  Qual  dnp  54  114 
PNG Kim Siang  SIN  SIN  Male  Qual  Rd of 64  dnp  41  114 
PODPINKA Andras  HUN  BEL  Male  Rd of 32  Qual  Rd of 64  13  114 
POLK Charlotte  DEN  DEN  Female  Rd of 128  Rd of 64  Scratched  25  114 
POLLAK Dror  ISR  ISR  Male  Rd of 64  Scratched  Rd of 32  22  114 
POPOVA Valentina  URS  SVK  Female  Rd of 32  QF  Rd of 64  114 
DIAS PORTELA Joao Carlos  POR  POR  Male  Qual  Qual  Qual  48  114 
PORTIN-GREFBERG Monica  FIN  FIN  Female  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 64  22  114 
POTTON Robert  NED  NED  Male  Scratched  Scratched  Scratched  25  114 
PREAN Carl  ENG  ENG  Male  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 16  10  114 
PRIETO Aura  VEN  VEN  Female  Qual  dnp  Qual  51  114 
PRIFTIS Konstantinos  GRE  GRE  Male  Qual  Rd of 32  Scratched  42  114 
PRIMARATNE Vajira  SRI  SRI  Female  Qual  dnp  dnp  46  114 
PURI Indu  IND  IND  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  19  114 
QI Baoxiang  CHN  CHN  Female  SF  SF  QF    114 
RABIE Maizoz  PSE  PSE  Male  Qual  Qual  dnp  61  114 
RENOLD Stefan  SUI  SUI  Male  Rd of 128  Qual  Qual  30  114 
RENVERSE Patrick  FRA  FRA  Male  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 32  114 
REYES MATA Jorge  CRC  CRC  Male  Qual  Qual  dnp  58  114 
RIBEIRO CELSO Antonio  ZIM  ZIM  Male  Qual  Qual  Qual  63  114 
RIBEIRO Loyola  ZIM  ZIM  Male  Qual  dnp  dnp  63  114 
RIETTIE Sandra  JAM  JAM  Female  Qual  Qual  Qual  52  114 
RISCH Carine  LUX  LUX  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  26  114 
ROBINSON Paul  PNG  PNG  Male  Qual  Qual  dnp  65  114 
ROSARIE Sari  PUR  PUR  Female  Scratched  Scratched  Scratched  43  114 
ROSENBOIM Adi  ISR  ISR  Male  Qual  Scratched  Scratched  22  114 
ROSSKOPF Jorg  FRG  GER  Male  Rd of 32  Rd of 64  Qual  17  114 
ROY-SHAH Niyati  IND  IND  Female  Qual  Scratched  Qual  19  114 
ROZENBERG Boris  URS  URS  Male  Rd of 64  Rd of 64  Qual  19  114 
SACATO LARRIVA Edwin  ECU  ECU  Male  Qual  Qual  Qual  47  114 
SAIF Farjad  PAK  PAK  Male  Rd of 128  Rd of 64  dnp  29  114 
SAITO Kiyoshi  JPN  JPN  Male  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 32  114 
SAIVE Jean-Michel  BEL  BEL  Male  Rd of 128  Rd of 64  Qual  24  114 
SANCHEZ Eduardo  PER  PER  Male  Qual  dnp  dnp    114 
SANCHEZ Rafael  CRC  CRC  Male  Qual  Qual  dnp  58  114 
SANDLEY Graham  ENG  ENG  Male  Qual  Rd of 64  Qual  10  114 
SANTELIN Juan  COL  COL  Male  Qual  Scratched  dnp  59  114 
SARKISSIAN Grace  LIB  LIB  Female  Rd of 128  dnp  Qual  54  114 
SCHICHT Harald  AUT  AUT  Male  Qual  Qual  Qual  21  114 
SEAMUS Clarke  TRI  TRI  Male  Qual  Qual  dnp  53  114 
SECRETIN Jacques  FRA  FRA  Male  Scratched  Scratched  dnp  114 
SEEMILLER Daniel  USA  USA  Male  Rd of 64  Rd of 32  Rd of 32  14  114 
SEEMILLER Richard  USA  USA  Male  Rd of 128  Qual  Qual  14  114 
SEGAL Lev  ISR  ISR  Female  Qual  Rd of 64  Qual  37  114 
SEIRO Matti  FIN  FIN  Male  Qual  Qual  dnp  23  114 
SGOUROPOULOS Nikolas  GRE  GRE  Male  Qual  Qual  dnp  42  114 
SHIMIZU Masao  JPN  JPN  Male  dnp  QF  Qual    114 
SHIMONAGA Tomoko  JPN  JPN  Female  Rd of 32  Rd of 32  Qual  114 
SHITTU Nimota  NGR  NGR  Female  Qual  Qual  Qual  35  114 
SIGURDARDOTTIR Ragnhildur  ISL  ISL  Female  dnp  dnp  dnp  53  114 
SILVERI Alessio  ITA  ITA  Male  Qual  Qual  Qual  16  114 
SIM Khool Lan  MAS  MAS  Female  Rd of 128  Qual  Qual  30  114 
SINGER Martin  SUI  SUI  Male  Qual  Rd of 64  Rd of 64  30  114 
SKARPENES Marianne  NOR  NOR  Female  Qual  Rd of 64  Qual  34  114 
SKUTLE Anne Heidi  NOR  NOR  Female  Qual  Rd of 64  Qual  34  114 
SLEVIN Colum Daniel  IRL  IRL  Male  Rd of 128  Qual  Qual  51  114 
SMITH Dexter  BER  BER  Male  Qual  Qual  dnp  66  114 
SMITH Janet  SCO  SCO  Female  Qual  Rd of 64  Qual  44  114 
SODERBERG Stefan  FIN  FIN  Male  Qual  Qual  Rd of 64  23  114 
SOHAIL Hayat  PAK  PAK  Male  Rd of 128  dnp  dnp  29  114 
SOLOPOV Igor  URS  EST  Male  Rd of 64  dnp  Rd of 32  19  114 
SOLVASSON Tomas  ISL  ISL  Male  Qual  Qual  dnp  56  114 
SONBOL Hosni  EGY  EGY  Male  Qual  Rd of 64  dnp  43  114 
SOPER-HOLES Pauline  JEY  JEY  Female  Qual  Rd of 64  Qual  49  114 
SPANOU Ekaterina  GRE  GRE  Female  Qual  dnp  Qual  39  114 
SRIRAM Srinivasan  IND  IND  Male  Rd of 64  Rd of 32  Qual  12  114 
ST LOUIS Dexter  TRI  TRI  Male  Qual  Qual  dnp  53  114 
STADNICHENKO Aleksandr  URS  URS  Male  Qual  Rd of 64  Rd of 64  19  114 
STALEVA Vanja  BUL  BUL  Female  Rd of 128  Rd of 32  Qual  32  114 
STEBENS Guy  LUX  LUX  Male  Qual  Rd of 64  Qual  45  114 
STEFANOV Stefan  BUL  BUL  Male  Qual  Rd of 32  Qual  34  114 
STOJANOV Ivan  BUL  BUL  Male  Rd of 128  Rd of 32  dnp  34  114 
STOUHI Nabil  LIB  LIB  Male  Qual  Scratched  dnp  49  114 
SUJAYA Peter  INA  INA  Male  Qual  Qual  Qual  32  114 
SULE Francis  NGR  NGR  Male  Rd of 64  Rd of 16  Qual  20  114 
SUMENDAP Evy  INA  INA  Female  Qual  Rd of 64  Qual  24  114 
SUOMALAINEN Sari  FIN  FIN  Female  Rd of 128  Rd of 64  Qual  22  114 
SUPIT Sinyo  INA  INA  Male  Rd of 128  Rd of 64  Rd of 64  32  114 
SURBEK Dragutin  YUG  HRV  Male  Rd of 16  Rd of 32  Rd of 16  114 
SUTEDJA GUNAWAN SANTOSO Danny  INA  INA  Male  Qual  dnp  dnp  32  114 
SVENSSON Marie  SWE  SWE  Female  Rd of 64  Rd of 16  Rd of 64  12  114 
SZATKO-NOWAK Jolanta  POL  POL  Female  Rd of 128  Qual  Qual  21  114 
TAKACS Janos  HUN  HUN  Male  Rd of 32  Qual  dnp  13  114 
TAN Ai Wah  MAS  MAS  Female  Qual  Rd of 32  Qual  30  114 
TAPIA Patricio  ECU  ECU  Male  Qual  Qual  dnp  47  114 
TAY Kee  MAS  MAS  Male  Qual  Qual  Qual  39  114 
TEEKAVEERAKIT Charchai Henk  THA  USA  Male  Rd of 128  dnp  dnp    114 
TEJASUKMANA Carla  INA  INA  Female  Rd of 64  Rd of 64  Scratched  24  114 
TEMPERLEY Malcolm  NZL  NZL  Male  Rd of 128  Qual  dnp  38  114 
TENG Yi  CHN  CHN  Male  SF  Rd of 16  QF    114 
TEPPER Glenn  AUS  AUS  Male  Qual  Qual  Scratched  28  114 
TEPPER Jan  AUS  AUS  Female  Qual  Qual  Qual  23  114 
THANH Mach  CAN  CAN  Female  Rd of 128  Qual  Qual  18  114 
THIRIET Brigitte  FRA  FRA  Female  Rd of 128  Rd of 16  Qual  10  114 
THOMAS Mark  WAL  WAL  Male  Qual  Qual  dnp  31  114 
THOMAS Nigel  WAL  WAL  Male  Scratched  Rd of 64  Scratched  31  114 
TIBERIO Carla Angela  BRA  BRA  Female  Qual  Rd of 64  Qual  36  114 
TICHY Lorraine  AUS  AUS  Female  Qual  Qual  Scratched  23  114 
TIMOFEEVA Raisa  URS  URS  Female  Rd of 128  Rd of 32  Qual    114 
TIMTEL Victor  PUR  PUR  Male  Scratched  Scratched  Scratched  55  114 
TOKKO Fat Meh  LIB  LIB  Female  Qual  dnp  Qual  54  114 
TONG Ling  CHN  CHN  Female  QF  SF  SF  114 
TOVAR Alexander  VEN  VEN  Male  Qual  Qual  Qual  62  114 
TREN HOLME Takako  USA  USA  Female  Qual  Qual  Qual  28  114 
TUCKETT Robert  AUS  AUS  Male  Rd of 128  Qual  dnp  28  114 
TURGUT Fylya  TUR  TUR  Female  Qual  Rd of 16  Qual  40  114 
TURK Robert  NED  NED  Male  Qual  Scratched  dnp  25  114 
TYLER Nigel  WAL  WAL  Male  Qual  Rd of 64  Rd of 64  31  114 
TZVETKOV Ljubomir  BUL  BUL  Male  Qual  Rd of 32  dnp  34  114 
ULLOA Gustavo  ECU  ECU  Male  Qual  Qual  dnp  47  114 
URRUTIA H. Jose Luis  CHI  CHI  Male  Qual  Qual  dnp  37  114 
VAIDYANATHAN Chandramouli  IND  IND  Male  Qual  Qual  Qual  12  114 
VALERO Nestor  VEN  VEN  Male  Qual  Qual  dnp  62  114 
VAN DONINCK Marina  BEL  BEL  Female  Qual  Qual  Qual  16  114 
VAN SPANJE Henk  NED  NED  Male  Rd of 128  Scratched  Rd of 32  25  114 
VAN SPANJE Ron  NED  NED  Male  Scratched  Scratched  Scratched  25  114 
VASQUEZ Antonia  PUR  PUR  Male  Qual  Scratched  dnp  55  114 
VIEGAS Jose  POR  POR  Male  Qual  Qual  Qual  48  114 
VIGNOLA Licia  ITA  ITA  Female  Rd of 128  Qual  Qual  33  114 
VINTEMILLA SERRANO Catalina  ECU  ECU  Female  Qual  Qual  Qual  50  114 
VIRGO Ernest  JAM  JAM  Male  Qual  Scratched  dnp  50  114 
VON SCHEELE Thomas   SWE  SWE  Male  dnp  dnp  Rd of 64    114 
VONG Iu Veng  HKG  HKG  Male  Qual  Qual  Qual  11  114 
VRIESEKOOP Bettine  NED  NED  Female  Rd of 16  Rd of 16  Rd of 32  114 
VUONG Lan Tieu  USA  USA  Female  Rd of 128  Rd of 32  Rd of 32  28  114 
WALDNER Jan-Ove  SWE  SWE  Male  Rd of 32  Rd of 64  dnp  114 
WANG Huiyuan/WANG Hui-Yuan  CHN  CHN  Male  QF  QF  QF  114 
WATANABE Takehiro  JPN  JPN  Male  Qual  dnp  Rd of 64    114 
WAYNE Estwick  TRI  TRI  Male  Qual  Qual  dnp  53  114 
WEISZ ROMERO Monica  ESP  ESP  Female  Qual  Rd of 64  Qual  42  114 
WEISZ ROMERO Montserrat  ESP  ESP  Female  Qual  dnp  Qual  42  114 
WENZEL Susanne  FRG  LUX  Female  Rd of 64  Qual  Rd of 32  14  114 
WIKTORSSON Barbro  SWE  SWE  Female  Rd of 32  Rd of 32  Qual  12  114 
WILLIAMS Gary John  BER  BER  Male  Qual  Qual  dnp  66  114 
WILLIAMS Shirley  WAL  WAL  Female  Qual  Rd of 64  Scratched  41  114 
WILTSCHE Barbara  AUT  AUT  Female  Rd of 128  Rd of 32  Qual  20  114 
WINTERSDORFF Daniel  LUX  LUX  Male  Qual  Qual  Qual  45  114 
WITT Karen  ENG  ENG  Female  Rd of 128  Qual  Qual  114 
WITTE Beatrice  SUI  SUI  Female  Rd of 64  dnp  Rd of 64  29  114 
WOSIK Ralf  FRG  FRG  Male  Rd of 32  Rd of 32  Rd of 64  17  114 
WU Wen-Chia  TPE  TPE  Male  Rd of 32  Rd of 16  QF  18  114 
WUISAN EMPIE BARLIANTO James  INA  INA  Male  Scratched  Rd of 64  Scratched  32  114 
WUISAN-TEJASUKMANA Diana  INA  INA  Female  Rd of 64  Rd of 64  Rd of 64  24  114 
XIE Saike  CHN  CHN  Male  QF  Rd of 16  Rd of 16  114 
YACAMAN Humberto  COL  COL  Male  Qual  Qual  Qual  59  114 
YALDIZ Gurhan  TUR  TUR  Male  Qual  Qual  dnp  36  114 
YAMASHITA Satomi  JPN  JPN  Female  Qual  Qual  Rd of 64    114 
YANG Young Ja  KOR  KOR  Female  Rd of 16  Rd of 64  Rd of 64  114 
YIANGOU Christos  CYP  CYP  Male  Qual  Qual  dnp  54  114 
YOON Kyung Mi  KOR  KOR  Female  Rd of 16  Rd of 64  Rd of 64  114 
YUE Kam Kai  HKG  HKG  Female  Rd of 128  Rd of 32  Qual  13  114 
YULE Richard  SCO  SCO  Male  Rd of 128  Qual  dnp  33  114 
ZABARA Mutahar Ahmed  YAR  YAR  Male  Qual  Qual  dnp  46  114 
ZAHIA Adel  LBA  LBA  Male  Qual  Qual  dnp  52  114 
ZAHID Helmi Mahammed  KSA  KSA  Male  Qual  Qual  dnp  44  114 
ZAIED Ahmed Mohamed  YAR  YEM  Male  Qual  Qual  dnp  46  114 
ZAMORA Alexander  CRC  CRC  Male  Qual  Qual  dnp  58  114 
ZAMPINI Giorgia  ITA  ITA  Female  Qual  Rd of 32  Qual  33  114 
ZIKOS Dimitrios  GRE  GRE  Male  Qual  Rd of 32  Qual  42  114